Suknie ślubne InesSuknie ślubne Ines • Wypożyczalnia fraków Warszawa


Czeka Cię wielkie wyjście na szczególną imprezę? Pomyślałeś już, w jakim stroju wystąpisz w tym szczególnym dniu? Jeśli nie, to być może z pomocą przyjdzie Ci wypożyczalnia fraków Ines z Warszawy, która w swojej ofercie ma zarówno fraków, jak i smokingów dla panów w dowolnym rozmiarze. Jest to ten typ stroju, który wybiera się na wieczorne imprezy, na przykład na wyjście do opery, premierę do teatru, bal sylwestrowy czy bankiet w firmie.

Każdy frak uszyty jest wyłącznie w kolorze czarnym, a jego szczególną cechą jest marynarka z dwoma rzędami guzików, frontem, który kończy się tuż poniżej talii z połami przyciętymi do przodu, a z tyłu opada charakterystycznym jaskółczym ogonem do kolan. Klapy marynarki wykonane są na ogół z jedwabiu, ale zdarza się, że mają atłasowe wykończenie. Dopełnieniem stroju jest biała kamizelka, biała koszula ze sztywnym torsem i koniecznie biała mucha. Idealne do tego będą czarne lakierki. W takim stroju każdy mężczyzna bez względu na wiek będzie wyglądał elegancko i szykownie.

Utworzono: 2018-09-27

Wystaw komentarz  • Suknie ślubne oferowane przez salon sukien ślubnych Ines są po prostu przepiękne. Ja swoją musiałam wybrać i zajęło mi to bardzo dużo czasu, bo podobały mi się praktycznie wszystkie tam oferowane.
    2018-10-19 12:15:07
    przez: Anna Borowska
    4


Informacje:

Nazwa: Suknie ślubne Ines
Adres: Rechniewskiego 14
Kod pocztowy: 03-980
Miejscowość: Warszawa
Telefon: 502 301 937
WWW: http://i-slubne.pl/
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmySOLID HALE Sp. z o.o.

http://solidhale.pl/

RD Tech s.c.

http://www.rdtech.pl/

ZooBoom

https://zooboom.pl

© Copyright 2019 | ckipmilanowek.pl