ZAKŁAD POGRZEBOWY BOŻENA WITWICKAKrematorium Wrocław


Coraz więcej osób w dyspozycjach na temat swojego pochówku pozostawia życzenie kremacji swoich zwłok z różnych względów, dlatego też we wszystkich dużych miastach taka usługa pogrzebowa jest już obecnie dostępna. Dom pogrzebowy z linku zakladpogrzebowy24.pl współpracuje z krematorium we Wrocławiu, dzięki czemu może zaproponować rodzinom zmarłych, którzy taką dyspozycję pozostawili, także pochówek kremacyjny.

Przede wszystkim przedsiębiorstwo to rezerwuje termin spopielenia zwłok i pomaga rodzinom wybrać odpowiednią trumnę kremacyjną zgodną z przepisami, a także urnę, w której zostaną umieszczone prochy zmarłego. Empatyczni i taktowni pracownicy zakładu doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak trudna jest to dla rodziny chwila i zawsze starają się pomagać i podpowiadać różne rozwiązania odnośnie do wyborów na każdym etapie organizacji uroczystości.

Zakład przyjmuje także zlecenia na kremację zwłok od innych firm pogrzebowych spoza terenu Wrocławia, a także od osób niebędących rodziną, jeśli zmarły takowej nie posiadał, o czym więcej informacji można uzyskać, odwiedzając podaną stronę.

Utworzono: 2019-05-27

Wystaw komentarz  • Dzięki tej firmie udało mi się skremować zwłoki mojego brata, który zginął tragicznie w wypadku samochodowym.
    2019-06-04 12:40:49
    przez: Aurelia Wróblewska
    4


Informacje:

Nazwa: ZAKŁAD POGRZEBOWY BOŻENA WITWICKA
Adres: Borowska 254
Kod pocztowy: 50-558
Miejscowość: Wrocław
Telefon: 71 3361265
WWW: https://www.zakladpogrzebowy24.pl/
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmySEDOM

http://sedom.com.pl/

BREDER POLSKA

https://dilani.pl/

Frost-Design Łukasz Mróz

https://frost-design.pl/

© Copyright 2019 | ckipmilanowek.pl