GRANIT-BRUKGRANIT-BRUK | Płyty betonowe poznań


Płyty betonowe charakteryzują się chropowatą powierzchnią oraz ponadprzeciętną trwałością, dlatego ich zakupem interesuje się coraz więcej osób poszukujących materiałów na długie lata. Dość często spotyka się je w przydomowych ogrodach lub na tarasach, ponieważ niestraszne są im działania czynników atmosferycznych ani uszkodzenia mechaniczne, takie jak pękanie. Wszystko to sprawia, że płyty z betonu zachwycają nienagannym wyglądem przez długi czas od chwili zakupu. Ich powierzchnia może być posypana drobnym kruszywem ceramicznym lub granitowym, co nadaje im szlachetnego i eleganckiego wyglądu.

Zainteresowani mogą wybierać także spośród betonowych płyt curlingowanych, które przypominają marmur oraz płyt śrutowanych docenianych za naturalny wygląd. Występują w wielu wariantach kolorystycznych, dlatego dopasowanie ich do stylistyki przestrzeni będzie bardzo łatwe. Do ich zalet zalicza się:

  • antypoślizgowość,
  • łatwą obróbkę,
  • niską ścieralność,

Solidne płyty betonowe w Poznaniu sprzedawane są w przedsiębiorstwie Granit-Bruk. Firma ta gwarantuje szeroki wybór artykułów i fachowe doradztwo.

Utworzono: 2020-05-14

Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Informacje:

Nazwa: GRANIT-BRUK
Adres: Gnieźnieńska 32
Kod pocztowy: 62-006
Miejscowość: Janikowo
Telefon: 506-275-957
WWW: http://granit-bruk.pl/
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmyForemski

https://www.foremski.com.pl/

TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl

https://jarajto.pl/

PRO-SELECT Sp. z o.o

https://www.hairs.pl/

© Copyright 2024 | ckipmilanowek.pl