Vernus Sp. z o.o.Producent pasz dla zwierząt


Producent i dystrybutor wysokojakościowej karmy i mieszanek witaminowych dla zwierząt hodowlanych, firma Vernus Sp. z o. o., zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą sprzedażową. Informacje o asortymencie są dostępne online, pracownicy dostawcy przekazują je także telefonicznie lub poprzez kontakt e-mailowy. 

Klient może również złożyć dyspozycję indywidualnie w biurze firmy, zlokalizowanym w Pabianicach. Zatrudniona kadra nie tylko przyjmuje zamówienia, ale świadczy też usługi doradcze. Jako producent pasz dla zwierząt realizujący politykę NON GMO, każdorazowo udostępnia do wglądu treść przyznanych certyfikatów. Gwarantuje też, że cały proces produkcji asortymentu podlega ścisłej kontroli poprzez monitorowanie jego przebiegu na każdym etapie.

Firma poleca się jako dostawca pasz do gospodarstw preferujących ekologiczny chów. Proponowany w sprzedaży pokarm to wartościowa karma, która pozwala dostarczyć zwierzętom potrzebne im składniki odżywcze bez konieczności ingerowania w strukturę DNA. 

Utworzono: 2022-05-04

Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Informacje:

Nazwa: Vernus Sp. z o.o.
Adres: Partyzancka 60
Kod pocztowy: 95-200
Miejscowość: Pabianice
Telefon: 798347757
WWW: https://vernus-pasze.pl
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne Firmywyprawkowy

https://wyprawkowy.pl

Cynamon Events

https://cynamon-events.pl/

Xfelgi.pl

https://xfelgi.pl/

© Copyright 2024 | ckipmilanowek.pl