Softman S.A.IP Box ewidencja | https://softman.pl/


Przedstawiona na stronie internetowej softman.pl oferta to propozycja skierowana do przedstawicieli branżowych reprezentujących różne sektory gospodarki i przemysłu. Realizator zaprasza do zapoznania się z dostępnymi rozwiązaniami właścicieli małych, średnich oraz dużych firm. Jego kadra jest w stanie opracować personalizowane narzędzia zgodnie z przedstawioną przez klienta listą potrzeb.

Wsparcie obejmuje między innymi pomoc dla pionu kadrowo - płacowego. Dla księgowej jest to system do rozliczenia IP BOX. Ewidencję prowadzoną przez kadrową usprawni specjalny program SEP. Dostawca zapewnia wsparcie merytoryczne na każdym etapie, zarówno podczas wprowadzania danego narzędzia do obiegu w firmie, jak i w czasie jego dalszego użytkowania. 

Przedstawiona oferta obejmuje rozwiązania nowoczesne, pozwalające na efektywny rozwój przedsiębiorstwa oraz na zwiększenie jego konkurencyjności rynkowej. Dzięki personalizacji przedsiębiorca zyskuje realną pomoc, korzystając z usług tylko jednego dostawcy.

Utworzono: 2022-05-08

Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Informacje:

Nazwa: Softman S.A.
Adres: Okulickiego 5F
Kod pocztowy: 05-500
Miejscowość: Piaseczno
Telefon: 22 750 22 40
WWW: https://softman.pl/
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmyCyfrowa Republika Ewa Kozłowska

https://sklep.cyfrowarepublika.pl

MILOMA Sp. z o.o. | Obieramy.pl

http://obieramy.pl

TanieMilitaria.pl

https://www.taniemilitaria.pl/

© Copyright 2024 | ckipmilanowek.pl