IBCS PolandNfc rfid


Każdy przedsiębiorca, który chce poprawić funkcjonowanie magazynu, powinien zapoznać się z ofertą IBCS Poland. Przedsiębiorstwo sprzedaje wysokiej klasy, funkcjonalne terminale stacjonarne i mobilne wraz z niezbędnym oprogramowaniem do zarządzania. Dzięki zastosowaniu urządzeń można usprawnić wszelkie procesy logistyczne.

Warto zaznaczyć, że w asortymencie znajduje się sprzęt wyposażony w NFC i RFID. Obie technologie działają podobnie i mogą pracować na tej samej częstotliwości (13,56 MHz). Główną różnicą jest zasięg: dla NFC to około 20 cm, a dla RFID nawet 150 cm. Z tego względu pierwsza opcja jest najczęściej stosowana w czytnikach kart pracowniczych, a druga w mobilnych urządzeniach do kontroli towarów. Ponadto asortyment zawiera programy do projektowania i drukowania szablonów etykiet, drukarki przemysłowe do kodów kreskowych oraz systemy do konfekcjonowania.

Dobór konkretnego rozwiązania zależy od wymagań klienta i tego, do czego system ma być wykorzystywany. Pracownicy pomogą w wyborze.

Utworzono: 2023-03-29

Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Informacje:

Nazwa: IBCS Poland
Adres: J. Piłsudskiego 46
Kod pocztowy: 33-300
Miejscowość: Nowy Sącz
Telefon: 18 44 21 666
WWW: https://www.ibcs.pl
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmyStachurski Przeprowadzki

https://przeprowadzki-stachurski.com.pl

Zakład Robót Górniczych i Wysokościowych "AMC"

https://amc.net.pl/

Lajkonik Przeprowadzki

https://przeprowadzkilajkonik.pl/

© Copyright 2024 | ckipmilanowek.pl