CapitalBookTalmud czy Biblia • https://capitalbook.com.pl


Prezentowana księgarnia specjalizuje się w dystrybucji książek o tematyce historyczno-politycznej, a także religijnej. W sprzedaży są też pozycje dla dzieci i młodzieży. Miłośnicy e-booków również znajdą coś dla siebie. Wydania elektroniczne są dostępne w różnych formatach, takich jak epub czy mobi.

Osoby zainteresowane korzeniami Chrześcijaństwa, z pewnością sięgną po pozycję: „Talmud czy Biblia”. To książka z serii „Biblioteka Judaizmu”. Jej autorem jest ksiądz Michał Poradowski, który stara się w ciekawy sposób opowiedzieć czytelnikom o początkach wiary katolickiej i nie tylko. Jej źródeł szuka w Mozaizmie – Judaizmie i w Biblii. Próbuje również odpowiedzieć na pytanie, czy Żydzi i Chrześcijanie wierzą w tego samego Boga, choć inaczej go czczą. Sięga po argumenty z pogranicza filozofii i teologii.

Z dokładnym opisem publikacji można zapoznać się na stronie internetowej księgarni capitalbook.com.pl. Tam też udostępniono pełen katalog dostępnych książek. Warto sprawdzić nowości wydawnicze.

Utworzono: 2023-07-01

Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Informacje:

Nazwa: CapitalBook
Adres: Tenisowa 8
Kod pocztowy: 02-602
Miejscowość: Warszawa
Telefon: 533496436
WWW: https://capitalbook.com.pl
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmyCyfrowa Republika Ewa Kozłowska

https://sklep.cyfrowarepublika.pl

MILOMA Sp. z o.o. | Obieramy.pl

http://obieramy.pl

TanieMilitaria.pl

https://www.taniemilitaria.pl/

© Copyright 2024 | ckipmilanowek.pl