Gabinet Medycyny EstetycznejMezoterapia igłowa Lublin • Gabinet Medycyny Estetycznej


Jednym z zabiegów wykonywanych przez wykwalifikowanego lekarza Magdalenę Kotlińską-Torończyk w prowadzonym przez nią Gabinecie Medycyny Estetycznej jest mezoterapia igłowa w Lublinie, która polega na wstrzykiwaniu pod skórę pacjenta substancji farmakologicznie aktywnych. Zabieg jest wykonywany w celu rewitalizacji, nawilżenia oraz poprawy kolorytu skóry twarzy, jak również szyi, ramion, brzucha i dekoltu.

Mezoterapia powoduje zwiększenie napięcia skóry, a także zmniejszenie blizn potrądzikowych oraz rozstępów. Lekarz zaleca zwykle wykonanie czterech zabiegów w odstępach ok. dziesięciodniowych oraz zabiegu przypominającego po miesiącu. Ceny mezoterapii igłowej w Lublinie nie są wygórowane, a jej efektywność jest bardzo wysoka.

Bezpośrednio po zabiegu nie należy stosować makijażu, opalać się ani korzystać z sauny i solarium. W razie dodatkowych pytań i wątpliwości warto skonsultować się z lekarzem.

Utworzono: 2018-12-31

Wystaw komentarz  • Mezoterapia igłowa oferowana przez ten lubliński gabinet medycyny estetycznej jest bardzo ciekawym zabiegiem.
    2019-02-25 10:30:29
    przez: Jagoda Kalinowska
    3


Informacje:

Nazwa: Gabinet Medycyny Estetycznej
Adres: Żołnierska 7
Kod pocztowy: 20-801
Miejscowość: Lublin
Telefon: 501 061 356
WWW: https://www.medycyna-estetyczna.mede.pl/
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmyE-pilarz

https://e-pilarz.com/

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ORKANIKA SP Z O O

https://www.orkanika.com/

PharmaProfit sp. z o.o.

https://www.pharmaprofit.pl/

© Copyright 2024 | ckipmilanowek.pl