Artcel Sp. z o.o.Artcel Sp. z o.o. - Złoty papier


Wyroby papiernicze należą do jednych z najchętniej kupowanych produktów na rynku. Są przydatne w każdym domu, biurze czy szkole - zarówno do celów artystycznych, jak i użytkowych. Szeroki wybór produktów tego typu oferuje m.in. sklep internetowy Papeterra, który już od 25 lat zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach. Najlepiej składać tu zamówienia hurtowe. Atutem rozwiązania jest też bardzo szybka dostawa.

W asortymencie znajduje się m.in. piękny, samoprzylepny złoty papier z błyszczącą powłoką. Format o gramaturze 80 g i wymiarach 50x70 cm kosztuje niecałe 5 zł za arkusz. Taki wyrób idealnie sprawdzi się do estetycznych dziecięcych wyklejanek, sporządzania etykiet czy ozdób świątecznych. Spodoba się przede wszystkim najmłodszym, którzy uwielbiają metaliczny połysk i wyraziste kolory. 

Utworzono: 2019-01-25

Wystaw komentarz  • Papier czy koperty ozdobne, które możemy kupić w Artcel, to wysokiej jakości produkty, w korzystnej cenie. Dla mnie najlepszy wybór bez względu na to, gdzie będą używane: czy w biurze czy domu.
    2019-03-12 15:47:29
    przez: saryoi
    4


Informacje:

Nazwa: Artcel Sp. z o.o.
Adres: Loteryjki 71
Kod pocztowy: 01-937
Miejscowość: Warszawa
Telefon: 22 743 09 22
WWW: https://papeterra.pl/
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmyCyfrowa Republika Ewa Kozłowska

https://sklep.cyfrowarepublika.pl

MILOMA Sp. z o.o. | Obieramy.pl

http://obieramy.pl

TanieMilitaria.pl

https://www.taniemilitaria.pl/

© Copyright 2024 | ckipmilanowek.pl